Hoteowe

Systemy

Witaj na naszej stronie

Pomagamy hotelom

Programy do obsługi hotelowej

recepcja w hotelu poczekalnia

Sprawdzenie dostępności czyli dodanie rezerwacji jest banalnie łatwe zaś szybkie. Dyskusja panelowa administracyjny pozostał tak planistyczny aby przystał w rychły sposób przeróbkę rezerwacji, wypłat, terminów czyli ofert.

hotel znak kilka pietrowy hotel dubai recepcja w hotelu poczekalnia

Z przyczyny o projektowaniu hotelowym zdołasz łatwo zaś szybko przyrządzić czytelne w celu klienta palety rezerwacji lecz i samych pokoi ale tworzyć bogate marketingowo zestawy tematycznych ofert. Dostępnie dodasz aż do nich utrzymanie, dostawki, bazę zabiegową, SPA, baseny, Akwapark, wynajem klas konferencyjnych, imprezy okolicznościowe, miejsce do parkowania, itp. Wszelkie te posługi i palety można swobodnie łączyć wyczyniając tematyczne działy ofert.

Nasze oprogramowanie pozwoli szybkie organizm ofert „szytych” dokładnie wobec zasoby twego obiektu, rozliczysz wyżywienie czyli dostawki dokładnie tak jak samemu wymyślisz, swobodnie, które napotkasz w różnych systemach rezerwacyjnych.

Oprócz tego, czyli mówimy o małym, średnim, dużym hotelu, sieciowych hotelach względnie grupie kapitałowej; skrojony niby informatyczny ustrój zarządzania hotelem spełni czekania każdego ambitnego właściciela, managera i podwładnego recepcji.
Zostanie można nimi zarządzać spośród poziomu twego programu, bezsprzecznie wszystkie rezerwacje tworzone w recepcji są automatycznie tworzyły odpowiednie blokady na zgodach i terminach w platformie Online gwoli uniknięcia podwójnych rezerwacji.

Pierwotną zaletą naszego łańcucha hotelowego najczęściej wskazywaną przez nabywców jest intuicyjne i otwarte działanie. Opodal coraz coraz to znacznie wiekszej ilości ról i modułów oprogramowanie hotelowe nadal widnieje łatwy w użytkowaniu zaś zapoznanie się z jego obsługą nie wymaga za dużo czasu czyli specjalistycznych szkoleń. Nic prostszego, przedstawimy zarządzanie rezerwacjami z twym programem recepcyjnym, pracownicy na recepcji są pracowali jakże dotychczas spośród tym iż w platformie będą tworzyły sie nieświadomie rezerwacje generowane przez ustrój Online.