Hoteowe

Systemy

Witaj na naszej stronie

Pomagamy hotelom

Rezerwuj hotele przez internet

Hotele często mają własną restaurację i okazują usługi cateringowe. Coraz większej ścisłości liczba Hotelarzy wzbogaca swą ofertę o usługi SPA i sportowo-rekreacyjne. Wychodzą nawiasem mówiąc ze należytego założenia, iż gościom hoteli nie dosyć tego tylko stancja. Klienci przybywają się coraz to bardziej niełatwy i są skłoni przeciwnie zaś zapłacić.

Systemy hotelowe jako platforma sprzedarzy

Wykluczyć wykonywanie rekreacyjnej, częstokroć powielanej przez co niemiara osób, robocie. Chcemy, by nasz platforma stał się narzędziem w celu wszystkich kategorii hotelowych, zacząwszy od recepcji − w jakiej prowadzimy gościa od chwili jego pozyskania przy użyciu marketing, na skroś jego rezerwację i przebywanie, po rozrachunek.

Użytkownik programu hotelowego dysponuje możliwość instalacji bazy programu w necie lokalnej bądź hostingu w Internecie. W drugim kazusie po uwierzytelnieniu można stwierdzić stan rezerwacji nawet z domowego komputera.

Działanie systemu z MS Windows

Program działa poniżej systemem operacyjnym MS Windows, w necie LAN bądź na pojedynczym stanowisku, stosując standardowy ekwipunek PC uzupełniony o specjalizowany sprzęt aż do obsługi aktywizacji zbytu: ekrany dotykowe, drukarki fiskalne, kuchenne natomiast rachunkowe, zdalne bonowniki „Nano”, czytniki kart magnetycznych natomiast kodów paskowych, wagi, dozowniki, szuflady na pieniądze i tym podobne.

Komponowanie dokumentów

Możliwość komponowania dokumentów w wielu językach i walutach ma istnieć, wg naszej firmy, drogą aż do jeszcze milszego traktowania naszego Klienta, natomiast jednocześnie zatwierdza na dostosowywanie do norm unijnych.