Hoteowe

Systemy

Witaj na naszej stronie

Pomagamy hotelom

Rezerwacja w systemach typu Hotel-in

Stosowanie z zaawansowanych systemów aż do przetwarzania wiedzy w hotelu to masywna inwestycja gwoli wielu solidnych graczy. Ze względu odpowiednim przygotowaniu możliwe wydaje się oczywiście doprowadzenie do sprawy w której względnie niewielki gracz hotelowy umożliwi sobie na obsługę gości bez jacyś systemu. Jednak bez wykorzystywania z porządnego oprogramowania gwoli hoteli jest to stanowić niesamowicie zawikłaną drogą.

Neleży wszak pomnieć, że obecnie ponad 80% rezerwacji zdania badań GUS dokonywanych wydaje się poprzez sieciowe systemy rezerwacji – w tym także agregaty sfery i porównywarki ofert hotelowych. Dobra podaż hotelowa przedstawiona przed sezonem lub ogromnym wydarzeniem posiadającym miejsce w okolicy hotelu sprawi, iż ruch na uboczu oraz kwota rezerwacji lawinowo wzrośnie. Obfite sezonowe zapał hotelem wydaje się znakomitą okazją do wykorzystania z rozreklamowania usług własnego obiektu.

Nie ma jednak nic gorszego niż niesolidne przygotowanie aż do przeprowadzenia takowej akcji marketingowej. Wystarczy zmniejszać się często zapłatę hotelu o kilka zł czy dolarów, aby podniesienie ilości rezerwacji interneotwej był zaskakująco szeroki. Dla obsady takiego zamiłowania niemal niewykonalne byłoby stosowanie z tradycyjnych środków rezerwacji. Systemy rezerwacyjne potrafią owszem wstrzymać rezerwacje pokoju aż do czasu potwierdzenia przez operatora hotelu wolnego pokoju, jednak ogromnym błędę byłoby nie obsługiwać takowej ilości zapytań w sposób nieświadomy, zachęcając gości do wykorzystywania nie tylko spośród najtańszych kontrofert.

Do pomocy w takowych sytuacjach podają stricte szkice do rezerwacji online – obsługują one zamówienia dokonywane przez style rezerwacyjne, list elektroniczny czy na krzyż telefon. Style zarządzania hotelami pomagają w odpowiedni strategia na bieżąco obsługiwać wszelkie zapytania rezerwacji internetowych.