Hoteowe

Systemy

Witaj na naszej stronie

Pomagamy hotelom

Specjalne programy dla hoteli

oprogramowanie w hotelu

Systemy komputerowej rezerwacji online – jeden z najbardziej potrzebnych i pożądanych programów w branży hotelowej. Systemy obsługujące rezerwacje online dostarczają zdecydowaną większość klientów aniżeli wszelkie kanały zdobywania nowych gości sprzed ery rezerwacji internetowych.informacja dla gości znak

Nowy hotel – niezbędne systemy obsługi

Obecnie już wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy. Gdy mamy nieco więcej oszczędności, możemy np. utworzyć własny hotel. Jeśli zbudujemy go w atrakcyjnej okolicy, np. w miejscowości turystycznej, będziemy mogli szybko pozyskać grono klientów. Pamiętajmy jednak przy tym, aby w swoim biznesie wykorzystać pewne, specjalistyczne programy. To one ułatwią pracę nam i naszym pracownikom.

rezerwowanie hotelu przez internetW każdym hotelu świetnie sprawdzi się system rezerwacji online (taki jak Hotel-In czy Hotres). Możemy go zamieścić na stronie internetowej własnej firmy. Dzięki niemu nasi klienci szybko skorzystają z naszej oferty. Będą mogli wybrać dla siebie idealny pokój w swoim ulubionym hotelu siedząc w domu i przeglądając najlepsze oferty online. To ułatwi im podjęcie ostatecznej decyzji. Co więcej, takie rezerwacje hotelowe są bardzo pozytywnie odbierane przez wszystkich ludzi. Dzięki nim nasi klienci upewnią się, że dbamy o ich wygody oraz dobro. A to sprawi, że zostaną z nami na dłużej i będą regularnie korzystać z naszej oferty.

Rezerwacje hotelowe dokonywane przez internet

Czasem warto więc wyjść na przeciw potrzebom swoich klientów. Jeśli w swoim hotelu wykorzystamy rezerwacje online, sami sporo na tym zyskamy. Warto zwrócić uwagę na informacje pochodzące z rynku hotelowego. Ośrodki badawcze wskazują na rosnące znaczenie rezerwacji dokonywanych przez internetowe systemy rezerwacji i porównywarki cen hoteli. W niedługim czasie będzie można mówić o wyłączności rezerwacji dokonywanych poprzez internet, a rozróżnienie będzie polegać na sposobie korzystania z urządzenia jakim posłużył się klient do dokonania rezerwacji.

Obecność w serwisach rezerwacji pokoi to współcześnie dla zarówno nowego jak też starszego typu hoteli konieczność. Usługi hotelarskie oparte są bowiem nie tylko na cenie, ale również zaufaniu do sprawdzonych usług najwyższej jakości:

„Największe korzyści ze współpracy z serwisem uwidocznią się w perspektywie długoterminowej. Z dostępnych analiz wynika, że blisko 93% użytkowników portalu deklaruje chęć ponownego skorzystania z danej usługi lub powrotu do miejsca, które odwiedzili. Ponad 80% jest skłonnych polecić produkt lub usługę swoim znajomym.”

-mówi dla portalu BiznesHotel.pl ekspert rynku Ewa Karczewska.

Same serwisy rezerwacji zmieniają stare strategie sprzedaży i podchodzą zarówno do hoteli, jak również rezerwujących w sposób bardziej sprawiedliwy i uczciwy (zobacz artykuł: http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,19131710,uokik-serwisy-rezerwacji-pokoi-rezygnuja-z-klauzul-niekorzystnych.html )

O ile nie do końca dobra sława serwisów rezerwacyjnych odchodzi już w niepamięć dzięki decyzjom UOKIK to po stronie zarządzających hotelem jest wykorzystanie w odpowiedni sposób możliwości jakie daje internet.